بلاگ
نوبت دهی-اینترنتی

نوبت دهی اینترنتی:

 اگر بیمار  پس از مطالعه و بررسی خود، قصد مراجعه به مطب مورد نظر را داشته باشد بی شک سیستم نوبت دهی اینترنتی بیماران را به هر چیز دیگری ترجیح خواهد داد.

گرچه تماس تلفنی با مطب بسیار مرسوم است، اما باید توجه داشت که در بسیاری از اوقات و یا ساعات مورد نظر ما، منشی در مطب حضور ندارد؛ بنابراین بیمار مجبور است تنها در زمان های تعیین شده در سایت تماس بگیرد.

hours

 البته تجربه ثابت کرده است که در مطب های شلوغ نیز تنها بعد از چندین بار تلاش این امکان فرآهم می شود و در شرایطی نیز این امر به روزهای دیگر موکول می گردد. حتی گاهی سر منشی شلوغ می باشد و شما باید زمانی را پشت خط منتظر بمانید که این امر آرامش فرد را بر هم خواهد زد. به هر حال اگر موفق به گرفتن نوبت نشوید، تمام طول آن روز ذهنتان درگیر این قضیه خواهد بود که آیا فردا موفق خواهم شد یا خیر!! آیا در فلان تاریخ نوبت خالی وجود دارد یا خیر؟!

استرس-نوبت دهی

سیستم تعیین نوبت اینترنتی به بیمار امکان می دهد تا بدون مراجعه به مطب و پس از بررسی سوابق شما از طریق سایت، مشخصات خود، روز و حتی ساعت مورد نظر را انتخاب و در صورت آزاد بودن وقت، آن را رزرو نماید. بیمار در مرحله بعد وجه ویزیت را از طریق درگاه بانک پرداخت می کند. سپس یک پیامک و ایمیل حاوی کد رهگیری برای بیمار و همزمان یک پیامک به منشی مطب جهت اطلاع رسانی ارسال خواهد شد.

نوبت دهی-آنلاین-همیار

در دیگر شرکت های طراحی سایت پزشکان، سیستم نوبت دهی اینترنتی، به صورت کاملا ابتدایی و ناقص ارائه شده است به عنوان نمونه از بیمار می خواهند تا پس از مشخص کردن اطلاعات اولیه، تاریخ مورد نظر خود را وارد کرده و منتظر تماس منشی باشد. بی شک در انتظار گذاشتن بیمار، کار چندان خوشایندی نیست و نوعی بی احترامی تلقی می شود. در برخی موارد نیز شما حتی ساعت دلخواه خود را وارد می کنید ولی تایید نهایی آن باز هم توسط منشی و پس از بررسی وقت های آزاد، صورت می گیرد.

فرم

این در حالی است که سیستم نوبت دهی اینترنتی ما به صورت کاملا خودکار توسط برنامه نویسان حرفه ای طراحی شده است و در صورت آزاد بودن زمان، تاریخ و ساعت شما ثبت نهایی خواهد شد.

نوبت دهی اینترنتی

بنابراین پیشنهاد می کنیم در عصری که همه ی افراد به دنبال استفاده از تکنولوژی های نو و خلاق در زندگی و حرفه خود هستند، با راه اندازی یک مطب هوشمند و استفاده از سامانه های هوشمندی همچون سیستم پرسش و پاسخ و نیز نوبت دهی اینترنتی علاوه بر بالابردن سطح رضایت اشخاص، مغتنم شمردن فرصت های با ارزش و ایجاد محیطی کاربر پسند، ورود بیماران را نیز به مطب خود قطعی و اراده آنان را در این راه مصمم تر سازید.

مطب-پزشک

جهت هر گونه پرسش و یا دانستن تعرفه ها در زمینه طراحی سایت و یا افزودن چنین سامانه هایی به سایت فعلی خود با همکاران ما تماس بگیرید.مشاوره با طراحان ما را از دست ندهید بی شک آنان نیز به ارتقا و بهبود کار شما می اندیشند.

 منبع: طراحی سایت همیار سیستم

آیا این مطلب مفید بود؟

0
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.

ما در شبکه های اجتماعی

داغ ترین ها

آخرین دیدگاه ها

Shopping Basket