shape shape

طراحی ‌سایت اختصاصی

در شرکت همیار سیستم، مشتری مداری حرف اول و آخر را می زند. در همین راستا پیش از طراحی وب سایت تخصصی، به صورت حرفه ای، رقبا و کاربران آینده شما آنالیز می شوند تا چیدمان و دکوراسیون ویترین مجازی شما علاوه بر چشم نواز بودن خود، بتواند رضایت صد در صدی مخاطبان را نیز کسب نماید.

درخواست مشاوره
shape shape shape shape shape shape
روی ما حساب کنید
رقیبان خود را شگفت زده کنید
shape

خط به خط وب سایت شما در همیار سیستم بر اساس اصول سئو، وضعیت وب سایت دیگر رقبا و سهولت کاربر طراحی خواهد شد. برنامه نویسان ما با جدیت و تمرکز، ساختار نهایی را به گونه ای پیاده سازی خواهند کرد که در هر زمینه ای برجسته و منحصر به فرد باشد.

خدمات ما

کاری که در همیار انجام می‌دهیم

design

طراحی زیبا متناسب با تخصص شما

فراموش نکنید که کاربران در کمتر از چند ثانیه موس خود را برای خروج از وب سایت و یا خواندن ادامه‌مطلب شما، تکان خواهند داد

design

رعایت استاندارهای سئو در کدنویسی سایت

کدهای وب سایت و سایر نرم افزارهایی که تیم برنامه نویسی ارائه می دهند کاملا منطبق با آخرین معیارها و قوانین سئو خواهند بود تا موقعیت وب سایت شما در مورتورهای جستجو بهبود و ارتقا پیدا کند.

design

نمایش ریسپانسیو در موبایل و تبلت

در طراحی واکنشگرا یا ریسپانسیو، ساختار ظاهری وب سایت شما، متناسب با نوع صفحه نمایش که می تواند شامل: موبایل، دسکتاپ و تبلت باشد، تنظیم می شود.

مراحل کار

صفر تا صد مراحل طراحی وبسایت شما

steps shape shape
icon
نیازسنجی

شما به چه امکاناتی روی وب‌سایت خود نیاز دارید؟ ما در این مرحله کنار شما هستیم تا ایده‌هایتان را با ما در میان بگذارید و نیاز واقعی خود را به درستی بشناسید.

icon
طراحی بصری

تصمیم‌گیری درباره‌ی ظاهر سایت اولین مرحله از عملیات طراحی سایت است. ما چهره‌ی نهایی وب‌سایت شما را بر اساس نظر و نیازتان طراحی می‌کنیم.

icon
کد نویسی

ظاهری که پسندیده‌اید توسط تیم فنی ما به کد تبدیل می‌شود، زیر بار تست‌های مختلف می‌رود و پس از اطمینان از امنیت، سرعت و کارایی آن، به شما تحویل داده می‌شود.

icon
بهینه‌سازی سئو

وب‌سایت شما در ابتدای امر ناشناخته است و بدون معرفی صحیح و اصولی شانس کمی برای دیده شدن دارد. بهینه‌سازی سئو، دریچه‌ی ورود و موفقیت شما در دنیای بی‌کران اینترنت خواهد بود.

وبسایت خود را به ما بسپارید
۰۲۱ - ۲۸۴۲۳۰۴۶
کارهای ما

نمونه‌کارهای ما

خدمات ما

پلن‌های طراحی سایت