le>

قوانین خرید و پشتیبانی همیار سیستم

لطفا قوانین و شرایط این توافق‌نامه را با دقت مطالعه و هنگام استفاده از تمامی خدمات همیارسیستم موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام ‌نمائید. علاوه بر این مفاد، همیارسیستم به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تابعیت می‌نماید.

۱ - کلیه مشتریان جهت استفاده از خدمات و محصولات شرکت طراحی سایت همیار سیستم می بایست در سیستم ارتباط با مشتریان همیار سیستم به نشانی اینترنتی http://my.hamyarsystem.com ثبت نام نموده و سفارش خود را از این طریق ثبت، تمدید، ارتقاء و یا حذف نمایند. همچنین کلیه خدمات پشتیبانی قبل و بعد از خرید خدمات و محصولات از طریق همین سیستم ارائه شده و مبنای اصلی ارائه پشتیبانی می باشد .

2- ایجاد حساب کاربری در سیستم فوق (سیستم ارتباط با مشتریان همیار سیستم) به منزله پذیرش کلیه قوانین گروه همیار سیستم بوده و نیازی به اخذ امضاء از مشتری نمی باشد. همچنین مشتری تحت هیچ شرایطی نمی تواند به قوانین موجود اعتراضی نماید .

3- کلیه اطلاعات مشتریان و سرویس ها نزد گروه همیار سیستم محفوظ خواهد ماند و ارائه هرگونه اطلاعات در این خصوص منوط به ارائه نامه از مراجع قضایی خواهد بود.

4- تحویل و ارائه خدمات و محصولات از ۲ الی ۴۸ ساعت متفاوت خواهد بود. این زمان با توجه به سرویس مورد نظر می تواند متغیر باشد .

5- توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهرو امضاﺀ مجاز گروه همیار سیستم و یا از طریق ارسال تیکت در سیستم مدیریت مشتریان همیار سیستم معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است .

پشتیبانی و مشاوره قبل و بعد از خرید

1-کلیه مشتریان موظف هستند درخواست های پشتیبانی خود را به زبان و فونت فارسی از طریق سیستم ارتباط با مشتریان همیار سیستم که در بالا ذکر شده است، ارسال نمایند و از تماس با تلفن های واحد فروش، فرم های تماس با ما و… برای پیگیری درخواست های پشتیبانی خودداری کنند.

2-زمان ارائه مشاوره فروش و پشتیبانی به صورت تلفنی توسط گروه همیار سیستم طبق موارد مندرج در صفحه ارتباط با ما می باشد و خارج از ساعت اداری و روزهای تعطیل از طریق سیستم ارتباط با مشتریان انجام می گیرد .

3- پشتیبانی و خدمات پس از فروش گروه همیار سیستم فقط و فقط به مالک اصلی سرویس پس از تایید اطلاعات و هویت ثبت شده در سیستم فروش تعلق خواهد گرفت.

4-آموزش حضوری نرم افزارهای اختصاصی همیار سیستم فقط یکبار به صورت رایگان انجام خواهد شد و آموزش حضوری مجدد مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

5-ارائه هرگونه خدمات و پشتیبانی خارج از حیطه وظایف پشتیبانی شرکت مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود.

6- کلیه مشتریان موظف می باشند قبل از ارسال تیکت، بخش آموزش و مقالات شرکت را مطالعه کرده و در صورت عدم پیدا کردن راه حل مناسب برای رفع مشکل خود، تیکت ( درخواست پشتیبانی ) مورد نظر را ارسال کنند.

7-مشتریان موظف می باشند برای هر درخواست پشتیبانی یک تیکت جدید باز کنند و از باز کردن تیکت های قدیمی و بسته شده خودداری کنند.

امور مالی و پرداخت هزینه خدمات و محصولات

1-کلیه پرداخت های مشتریان تا اطلاع ثانوی به صورت واریز به حساب انجام می گیرد .

2- کلیه پیش فاکتورها ۷ روز قبل از سر رسید سرویس توسط سیستم فروش شرکت به صورت خودکار ایجاد شده و در پنل کاربری مشتری قابل رویت می باشد .

3- در صورت عدم پرداخت هزینه سرویس تا سر رسید صورت حساب، سرویس مشتری به صورت خودکار توسط سیستم فروش به حالت تعلیق در خواهد آمد.

4- در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا ۲۴ ساعت بعد از زمان سر رسید کلیه سرویس های مشتری از طرف شرکت لغو شده قلمداد می گردد و گروه همیار سیستم هیچ تعهدی در خصوص نگهداری اطلاعات کاربر نخواهد داشت.

5- در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا ۳ روز پس از زمان سر رسید، ۱۵ درصد هزینه سرویس به عنوان جریمه در صورت حساب مشترک منظور خواهد شد و ارائه فول بک آپ برای انتقال یا تمدید سرویس منوط به پرداخت صورت حساب خواهد بود.

6- در صورت پرداخت دیرتر از موعد صورت حساب توسط مشتری، هیچ تغییری در تاریخ سر رسید بعدی سرویس از طرف گروه همیار سیستم اعمال نخواهد شد.

پرسش و پاسخ از دکتر

اگر شما وب سایتی با محتوای جامع و سئو شده داشته باشید، بی شک پیشنهاد موتورهای همچون گوگل به فردی که در حال جست و جوی علل بیماری و باید ها و نباید های مرتبط به آن است، وب سایت شما خواهد بود. اما چنانچه شخص پس از مطالعه مقاله همچنان ابهاماتی در ذهن داشته باشد، در اولین گام سیستم پرسش و پاسخ از دکتر را انتخاب می کند تا با طرح مشکل خود و شنیدن نظر تخصصی شما، تصمیم نهایی خود را در ادامه روند درمانی انتخاب نماید که بی شک در چنین موقعیتی پاسخ گویی به موقع و اطلاع رسانی صحیح شما می تواند مراجعه بیمار به مطب را به دنبال داشته باشد. اما در این میان جزئیاتی است که می تواند حس اعتماد بیمار به شما را تقویت کند و شک و دو دلی وی را برطرف سازد.اگر بیمار بداند که برای نظراتش ارزش قائل بوده اید و حتی او را از پاسخگویی خود مطلع ساخته اید ، بی شک در میان دنیای پزشکان شما را انتخاب اول خود قرار خواهد داد.تعیین وقت اینترنتی

اگر بیمار پس از مطالعه و بررسی خود، قصد مراجعه به مطب مورد نظر را داشته باشد بی شک سیستم نوبت دهی اینترنتی بیماران را به هر چیز دیگری ترجیح خواهد داد. گرچه تماس تلفنی با مطب بسیار مرسوم است، اما باید توجه داشته باشید که در بسیاری از اوقات و یا ساعات مورد نظر ما، منشی در مطب حضور ندارد؛ بنابراین بیمار مجبور است تنها در زمان های تعیین شده در وب سایت تماس بگیرد. البته تجربه ثابت کرده است که در مطب های شلوغ نیز تنها بعد از چندین بار تلاش این امکان فرآهم می شود و در شرایطی نیز این امر به روزهای دیگر موکول می گردد. حتی گاهی سر منشی شلوغ می باشد و شما باید زمانی را پشت خط منتظر بمانید که این امر آرامش فرد را بر هم خواهد زد. به هر حال اگر موفق به گرفتن نوبت نشوید، تمام طول آن روز ذهنتان درگیر این قضیه خواهد بود که آیا فردا موفق خواهم شد یا خیر!! آیا در فلان تاریخ نوبت خالی وجود دارد یا خیر؟!

نرم افزار مدیریت مطب

همیار سیستم مجموعه متنوعی از خدمات طراحی وب سایت و زیر مجموعه های آن از جمله: طراحی مجدد قالب وب سایت های سنتی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، راه اندازی وب سایت موبایلی، سئو و پشتیبانی وب را تحت پوشش خود قرار می دهد و در این راستا بهترین همیار افزارهای پزشکی طراحی شده توسط تیم خبره همیار سیستم در بازار رقابتی تنگاتنگ بهداشت و درمان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.قبل از خرید مشاوره نیاز دارید ؟ نسخه Demo را دیده اید ؟

دیدگاه های مشتریان

%92 مشتریان از ما راضی بوده اند لیست مشتریان
 • لورم ایپسوم دکتر محمد جباری { drjabbari.com }

  سلام بدین وسیله از واحد طراحی و پیاده سازی مجموعه محترم همیار سیستم تشکر و قدر دانی میکنم واقعا فکر نمیکردم سایتی که تحوبل گرفتم انقدر امکانات داشته باشه , سپاس از کار تمیز شما

 • لورم ایپسوم دکتر حسین کرمی { drkarami.com }

  سلام مقداری شک داشتم که میتوان اعتماد کرد به گروه همیار سیستم یا نه ! ولی خب در طی انجام کار و توضییح مرحله به مرحله و شفاف سازی از همکاری با این گروه بسیار خرسندم

 • لورم ایپسوم دکتر عباس انتظاری { drentezari.com }

  با سلام امکانات سایتم فرا تر از انتظارم شد واقعا از گروه همیار سیستم بسیار ممنونم حتما به دوستان دیگرم هم پیشنهاد میکنم با گروه همیار سیستم فعالیت بکنند

 • لورم ایپسوم دکتر حسین نجفی { drhsnajafi.com }

  دوستانم بسیار درست میگفتند ! همکاری با این گروه بسیار آدم را شگفت زده میکند , پشیبانی سریع ! روکید نوین در طراحی ! عالی هستند ! عالی !