بلاگ
طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی چرا برای پزشکان یک امتیاز ویژه محسوب می شود؟ پاسخ ساده است وب سایت پزشکی در واقع مطب آنلاین یک پزشک محسوب می شود که یک منشی 24 ساعته دارد!

و حالا…

بعد از گذشت چندین سال، طراحی سایت خدمات پزشکی همیار سیستم نیز به روز تر از قبل و با هدف جلب رضایت مشتری و پاسخ به نیاز بیماران همراه با المان های تخصصی، انجام می شود.

وب سایت پزشکی

عصر تراکت پخش کردن و صرف هزینه های آنچنانی برای تبلیغات چاپی دیگر تمام شده است. طراحی سایت و سئو پزشکی حرف اول را در زمینه ی تبلیغات دیجیتال مارکتینگ دکترها ایفا می کنند.

سئو سایت پزشکی

در چنین فضایی کاغذ حذف می شود و تغییر آدرس مطب، روزهای حضور پزشک، خدمات و یا تخصص های جدید و هزاران مورد دیگر که شاید در آینده ای نزدیک برایتان رخ دهد، همه و همه تنها از طریق یک سایت به دیگران اعلام خواهند شد؛ دیگرانی که امروزه هر چیزی از دستور پخت غذا گرفته تا بهترین دکتر متخصص و حتی علائم بیماری و درمان آن را در اینترنت جستجو می کنند.

کافی ست در این جست و جوها از میان هزاران سایت، وب سایت پزشکی شما نظر مثبت کاربر را جلب کند و به نیاز او پاسخ درست و مطلوب را ارائه دهد.

همه چیز تمام است! اینجا همان نقطه ای ست که سئو معجزه می کند.

سایت یک پزشک، حکم مطب دوم او را دارد. مطبی که حتی به کاربرانی که در نیمه های شب و پریشان احوال در حال جست و جوی یک بیماری خاص هستند، با روی گشاده لبخند می زند و او را دست خالی باز نمی گرداند.

شما همیشه، در هر لحظه و در هر جایی حضور دارید؛ در واقع سایت پزشکی شما مرزهای زمانی و مکانی را در می نوردد و بدون لحظه ای درنگ و یا نیاز به تمدید پیک های تبلیغاتی چند صفحه ای، از توانایی های شما می گوید.

قطعا داشتن یک وب سایت پزشکی خوب و کارآمد، توجه و اعتماد بیماران را جلب کرده و آن ها را از سردرگمی در میان تجویزهای درمانی مختلف و گسترده در محیط وب نجات می دهد.

اگر پزشکی هستید که به تازگی طبابت خود را آغاز کرده اید یا کلینیک خود را به تازگی راه انداخته اید، قطعا طراحی و سئو سایت پزشکی می تواند کمک شایانی به شما کند. زیرا با سئو سایت خود می توانید در بیماری ها و یا تخصص هایی که هدف شما هستند، در میان نتایج جستجو نمایش داده شوید.

و حال اگر شما بتوانید با طراحی جذاب و محتوای مفید، اعتماد کاربر را به سوی خود جلب کنید، قطعا او نیز در ادامه ی روند درمانی خود، شما را انتخاب خواهد کرد. این کاربران همان بیماران آینده ی شما هستند که هر چقدر بی چشمداشت تر به آنها مشاوره داده شود، بیشتر جذب شما خواهند شد.

و حالا…

بعد از گذشت چندین سال، طراحی سایت خدمات پزشکی همیار سیستم نیز به روز تر از قبل و با هدف جلب رضایت مشتری و پاسخ به نیاز بیماران همراه با المان های تخصصی، انجام می شود.

طراحی سایت پزشکی با وردپرس آغاز شد!

وردپرس یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتواست که از همان ابتدا در طراحی سایت همیار سیستم جایگاه ویژه ای داشت. طراحی سایت پزشکی بر بستر وردپرس با توجه به امکانات مورد نیاز کاربران، تنوع افزونه ها، رایگان بودن آن، سهولت در مدیریت وب سایت و رابط کاربری ساده همواره در طراحی سایت پزشکان مورد توجه بوده است. اگر به دنبال مراحل طراحی سایت با وردپرس هستید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی

ارتباط عمیق بچه های ما با پزشک و بیماران سبب شد تا همیار سیستم به فکر طراحی وب سایت نوبت دهی پزشکی بیفتد، بیافتد!

یادمه قبلا بیافتد مینوشتیم الان تو گوگل سرچ کردم نوشته بود باید بیفتد بنویسید! همه چیز عوض شده…پیر شدیم رفت:)

سامانه نوبت دهی آنلاین مطب در درجه ی اول، امتیاز خیلی بزرگی برای بیماران شهرستانی محسوب می شد. بارها پیش آمده بود که بیماران به اشتباه با همیار سیستم تماس می گرفتند و از پشت خط ماندن های طولانی و یا عدم پاسخگویی منشی شاکی بودند؛ اما سیستم نوبت دهی مطب مانند یک منشی 24 ساعته بود که در آن واحد، توانایی نوبت دهی به صدها بیمار را داشت آن هم بدون معطلی و یا فوت وقت!

در طراحی سایت نوبت دهی پزشکی امکاناتی از جمله: دریافت کد رهگیری، پرداخت آنلاین ویزیت، اطلاع رسانی در زمینه ی عدم حضور پزشک در مطب، مشخص کردن زمان ویزیت و سایر نیازهای ضروری در این زمینه گنجانده شده است.

چرا شما به یک وب سایت پزشکی نیاز دارید؟

مطب آنلاین
 • منشی در مطب سرش شلوغ است.
 • تلفن مطب ریدایرکت شده ولی منشی قادر به پاسخگویی نیست.
 • آدس مطب شما تغییر کرده است و بیماران قبلی شما از این قضیه بی اطلاع هستند.
 • بیمار در ساعاتی از شب وارد سایت پزشکی شما می شود و تصمیم به گرفتن نوبت دارد.
 • مطب شما شلوغ است، کسی پاسخگو نیست و بیماران شهرستانی امکان مراجعه ی حضوری برای گرفتن نوبت حضوری را ندارند.

نمونه سایت پزشکی

از جمله وب سایت های پزشکی همیار سیستم می توان به طراحی سایت پزشکان زیر اشاره کرد:

1-پزشک آنلاین قلب و عروق

✅ سایت پزشکی آنلاین دکتر محمد حسین نجفی قلب و عروق

✅ طراحی سایت پزشکی دکتر سعید یزدانخواه متخصص قلب و عروق

2- مشاوره آنلاین با دکتر اورولوژی

✅ سایت پزشکی پروفسور حسین کرمی متخصص ارولوژی

✅ سایت پزشکی دکتر محمد جباری متخصص ارولوژی

طراحی سایت خدمات پزشکی

سایت خدمات پزشکی وب سایتی است که امکانات مختلف و اطلاعات پزشکی و سلامتی را به پزشکان و بیماران ارائه می دهد تا بدون نیاز به پیمودن مسافت های طولانی و یا پرداخت هزینه های زیاد، ارتباط میان بیمار و پزشک متخصص و یا کلینیک تخصصی به ساده ترین شکل ممکن و کوتاه ترین زمان به صورت آنلاین و خارج از مرزهای زمانی و مکانی تحقق پذیرد.

در شرکت طراحی سایت همیار سیستم خدمات مختلفی برای سایت پزشکان در نظر گرفته می شود که در یک نگاه کلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سئو پزشکی
 • نرم افزار پرسش از دکتر
 • نرم افزار نوبت دهی مطب
 • امکان مشاوره آنلاین با پرداخت ویزیت از راه دور
 • تولید مقالات آموزشی بر اساس موضوعات پر جست و جوی کاربران
 • به روز رسانی مقالات پزشکی بر اساس آخرین متدهای درمانی روز دنیا
 • تولید فیلم های آموزشی به کمک پزشک و یا توییتر بر اساس سوالات کاربران
 • مشاوره و برندینگ شخصی پزشک در شبکه های اجتماعی پرطرفدار از جمله اینستاگرام

مزایای طراحی سایت پزشکی

با توجه به اینکه امروزه بیشتر مردم، اطلاعات پزشکی مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو می کنند، پس به احتمال زیاد، پزشک متخصص مورد نظر خود را هم از طریق اینترنت انتخاب خواهند کرد.

از آنجا که سهولت دسترسی به اطلاعات پزشکی، سادگی و روان بودن مقالات و دیگر خدمات ارائه شده در وب سایت پزشک متخصص مانند: مشاوره پزشکی و یا نوبت دهی آنلاین همگی در برداشت اولیه ای که سایت شما به بیمار می دهد و همین طور حسی که از توانایی و امکانات کلینیک یا مطب درمانی شما به وی می دهد،  بسیار تاثیر گذار هستند، پس قبل از تصمیم به سفارش طراحی سایت، حتما نمونه کارها و امکانات تعبیه شده توسط شرکت طراحی سایت را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید در فضای آنلاین، یک مطب شیک و بی رقیب داشته باشید

1- یک سایت حرفه ای، یکی از ارزان ترین و بهینه ترین روش ها برای شناساندن شما به بیماران جدید، نسبت به تبلیغات گران قیمت و بی هدف کاغذی است. همچنین می تواند تمایز، تجربه و میزان مهارت علمی شما را نسبت به دیگر همکارانتان بهتر نشان دهد.

2- در زمان و انرژی نیروی انسانی شما صرفه جویی می کند؛ چرا که آدرس و روزهای کاری مطب و همچنین پاسخ سوالات رایج بیماران به راحتی در دسترس و جلوی چشم کاربران است و دیگر نیازی به پاسخ دهی تلفنی توسط منشی شما نیست.

3- امروزه استفاده از خدمات انلاین با توجه به دغدغه های زندگی امروزی، بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفته اند. بنابراین داشتن یک سایت پزشکی با امکانات به روز و حرفه ای مانند مشاوره آنلاین پزشکی و یا نوبت دهی آنلاین، بیماران بیشتری را به سوی شما سوق خواهد داد.

4- طراحی سایت پزشکی به شما اجازه می دهد تا به راحتی و به سرعت، خدمات و امکانات جدید مطب خود را معرفی کنید. حتی می توانید این اطلاع رسانی سریع را در قالب خبرنامه آنلاین و ایمیلی نیز داشته باشید تا در اسرع وقت مخاطبان از خدمات پزشکی شما آگاه شوند.

چگونه یک سایت پزشکی داشته باشیم؟

جهت هر گونه پرسش و یا اطلاع از قیمت طراحی سایت پزشکی با همکاران ما تماس بگیرید.

آیا این مطلب مفید بود؟

2
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

برای مشاوره و یا ثبت پرسش در زمینه ی طراحی سایت، سئو، تولید محتوا، طراحی نرم افزار و اپلیکیشن می توانید از این قسمت استفاده کنید. پاسخ شما تا 24 ساعت از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

 برای پیگیری پاسخ سوال خود، کد رهگیری آن را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
زنبیل خرید
پرسش از دکتر