نگارش متون ادبی و تولید محتوا برای کاربران

نوشتن می تواند زبان احساس یک فرد باشد. جمله ها هر چند کوتاه یا بلند هر یک گوشه ای از زوایای یک قضیه یا حس خاص را بیان می کنند. اما گاه با وجود سینه ای مالامال از احساسات ناب و ذهنی سرشار از کلمات می مانیم در نوشتن، در چگونه بیان کردن و در اینکه چی بنویسم!

ما به شما کمک می کنیم تا نوشته های خود را برای کاربران بنویسید نه فقط موتورهای جست و جو!

Frustrated student

تیک تاک ساعت گذر زمان را نشان می دهد و با این حال همچنان رقص قلم در میان انگشتانمان ادامه دارد و ذهن همچنان به دنبال یافتن جمله ای شایسته است! در این میان شاید فزونی دغدغه های زندگی و افکار رنگارنگ، مهم ترین سد در برابر پرورش ذهن و شکوفایی آن در خلق جملاتی ناب و آثاری تاثیر گذار باشد.

بنابراین افکار، ایده ها و هر آنچه را که در دل و ذهن دارید را به ما بسپارید تا با بهره گیری از قلم هایی روان آن را به رشته تحریر درآوریم.

محتوانویسی بر اساس نیاز کاربران

همانطور که میدانید هدف نهایی هر محتوایی، آن است که به دست مخاطب خاص خود برسد. اما چگونه؟

وظیفه ی یک کپی رایتر مسلط به سئو، قبل از نگارش هر نوع متنی این است که بداند مردم دقیقا در مورد آن موضوع خاص، چه دغدغه هایی دارند و پیرامون آن مساله، به دنبال چه هستند. کپی رایتر به کمک موتور گوگل و ابزارهای سئو به راحتی با کاربران دنیای مجازی ارتباط برقرار کرده، به درد و دل آنها گوش داده و در نهایت محتوایی می نویسد که بتواند خیال کاربر را راحت کرده و به سوالات او پاسخ دهد.

به قول یکی از اساتید تولید محتوا، متن خود را به گونه ای بنویسید که کاربر بعد از خواندن آن، نیاز به وب سایت دیگری نداشته باشد! در واقع با نوشتن یک محتوای عالی و جامع، دیگر حرفی برای سایر رقبا باقی نخواهید گذاشت و تمام ترافیک را به سمت محتوای خود روانه خواهید کرد.

فراموش نکنید که:

عدم وجود ترافیک مساوی است با صفر فروش

و صفر آمار فروش مساوی است با صفر درآمد

CollaborationAgreement1اما برای نوشتن یک متن ما چه کمکی به شما می کنیم؟

۱- ما می تونیم نحوه ی نوشتن و اصول تولید محتوا را به طی یک دوره به شما آموزش بدیم در واقع ماهی گیری رو به شما یاد میدیم.

۲- اگه فقط قصد سفارش تولید محتوا رو دارید:

 • به ما زنگ بزنید و یا به آی دی تلگرام hamyarsystemco@ پیام بدید.
 • ما اونجا از شما می پرسیم که چه متنی احتیاج دارید و چقدر زمان دارید؟
 • بعد بر اساس موضوع و زمان درخواستی، قیمت رو اعلام می کنیم.
 • شما به صورت اینترنتی تمام مبلغ و یا نصف اون رو پرداخت می کنید.

و..

کار شروع میشه به همین راحتی به همین خوشمزگی!!

2+
2 نظرات
 1. علی می گوید

  سلام میخواستم بدونم برای نوشتن یه محتوا از چه ابزارهای سئویی میتونیم استفاده کنیم؟

  1. فرشته زارع می گوید

   سلام. اگه برای نوشتن محتوا، اول باید رقابت کلمه ی کلیدی رو بسنجید و بعد بر اساس سختی و آسونی اون و سایر lsi هاش، تولید محتوا رو شروع کنید. تو بحث کلمات کلیدی پیشنهاد می کنم از ahrefs و یا kwfinder استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.