توسعه کسب و کار پزشکان

امروزه با گسترش فناوری های نوین وب دیگر کمتر کسی پیدا می شود که با فضای اینترنت نا آشنا باشد. این تکنولوژی در توسعه کسب و کار نقش مهمی را ایفا می کند تا جایی که بسیاری از مشاغل مختلف توسعه کسب و کار خود را در گرو راه اندازی یک سایت می دانند.

وب سایت می تواند نقش یک مشاور، مدرس، فروشگاه و یا حتی مطب مجازی را ایفا کند. اما چگونه این مطب مجازی به پزشکان کمک می کند تا کسب و کار خود را توسعه دهند؟

در ادامه با همیار سیستم همراه باشید…

امروز می خواهم شما را با محصولی بسیار پر طرفدار و رایج آشنا کنم که استفاده از آن می تواند تاثیرات مثبتی بر روی زندگی و توسعه کسب و کار شما داشته باشد. اصلا مهم نیست که مدرک و تخصص خود را به تازگی گرفته اید یا نه! من به شما قول می دهم که در پایان این نوشته تغییری اساسی و شگرف در حرفه شما ایجاد شود.

چند وقت پیش ایمیلی از یک دوست پزشک دریافت کردم که بهتر است آن را با شما نیز در میان بگذارم:

سلام خانم زارع. در تهران بر خلاف بسیاری از شهرستان های کوچک در هر کوچه و پس کوچه ای ساختمان پزشکان و مطب های زیادی به چشم می خورد. من که به تازگی مطب خود را راه اندازی کرده ام چگونه می توانم اعتماد بیماران را جلب و خود را به مردم معرفی کنم؟ راستش در بسیاری از مجله های پیک برتر و تبلیغات نام و آدرس خود را قرار داده ام اما با گذشت چند ماه به نتیجه مورد دلخواه خود نرسیده ام. بماند که برای تمدید تبلیغ در هر وب سایت پزشکی چقدر هزینه کرده ام. راستش دیگر نمی دانم چه کنم همین بود که خواستم از شما در مورد توسعه کسب و کار خود در فضای مجازی نظر خواهی کنم. با تشکر. دکتر محمد

به نظر من آقای دکتر محمد مانند دیگر پزشکان انگیزه ی بالایی در شروع کار دارند. با این حال همانطور که آقای دکتر بیان کردند، امروزه تبلیغات نقش بسیار مهمی را در توسعه کسب و کار ایفا می کنند و حوزه ی کاری آن از تبلیغات دهان به دهان به دنیای پهناور اینترنت منتقل شده است. کاربران برای یافتن هر چیزی از جنس لباس، تا پزشک مورد نظر به اینترنت مراجعه می کنند و قطعا هر کس در این قلمرو حاکمیت بیشتری داشته باشد، کاربران را به سوی خود جذب خواهد کرد.

اما همانگونه که دوستم اشاره کردند تبلیغات چاپی و یا حتی یک معرفی ساده از شما در سایت های تبلیغاتی روش مناسبی برای این کار نیست؛ چرا که دیگر، کاربران بسیار هوشمند تر از قبل عمل می کنند و تنها دیدن یک نام به همراه تخصص و آدرس مطب برایشان ملاک انتخاب دکتر نیست.

فکر می کنم در میان همکارانتان افرادی را سراغ دارید که به قول معروف برای مطب آن ها سر و دست می شکنند! و به منشی التماس می کنند تا حتی برای چند ماه بعد هم که شده یک نوبت برای آن ها رزرو کند. چگونه چنین چیزی در میان پزشکان جدید امکانپذیر است؟! مطمئنم شما این پزشکان را دیده اید و با خودتان می گویید: این ها چطور به این نقطه رسیده اند؟ توسعه کسب و کار از طریق اینترنت مگر ممکن است؟

خوب امروز می خواهم به شما بگویم که چطور آن ها معروف شده اند! قطعا هیچ جادو و سحری در کار نیست. اگر امروز این افراد موفق شده اند به یک دلیل است آن هم اینکه کارهایی انجام داده اند که شما از آن ها بی اطلاع هستید.

پزشکان به خوبی دریافته اند که کاربران امروزی بر خلاف قبل به دنبال شناخت تجربیات و مهارت پزشک هستند. آن ها مقالات را مطالعه می کنند، فیلم های آموزشی را مشاهده می کنند، سوال می پرسند و بعد شما را انتخاب می کنند. این کاربران همان افرادی هستند که با وجود بازار علاالدین و حتی امکان تست آنلاین محصولات دیجیتالی، قبل از اقدام به خرید تمام مدل ها و ویژگی های هر گوشی و تبلت را در سایت های معتبر مقایسه می کنند.

من می خواهم به شما روشی بسیار ساده را پیشنهاد دهم که نه تنها سبب صرفه جویی در هزینه ی تبلیغات شما خواهد شد بلکه در مدتی کوتاه نیز بسیاری شما را خواهند شناخت و توسعه کسب و کار خود را به چشم خواهید دید.

ما در فضای مجازی برای شما یک مطب لوکس ایجاد می کنیم و دیزاین آن را به گونه ای انجام می دهیم که چشم هر رهگذری را به سمت خود جلب کند، درست مانند برج های بسیار زیبا در زعفرانیه! مطبی با یک منشی مجازی که بیماران را به اتاق تجربیات، اتاق مهارت و توانایی، اتاق گالری تصاویر، اتاق ویدئوهای پزشکی شما و بسیاری از نقاط مطب هدایت خواهد کرد آن هم بدون اینکه حتی شما یک ریال هم به منشی پرداخت کرده باشید.

صبر کنید قسمت شگفت انگیز ما برای شما نوبت دهی آنلاین است که بدون دخالت انسان و تنها بر اساس آخرین تکنولوژی های روز به صورت کاملا خودکار و پس از دریافت حق ویزیت به بیماران نوبت می دهد. با خیال راحت سفر بروید؛ چرا که مطب مجازی شما ۲۴ ساعت شبانه روز دایر است!

فکر می کنم دیگر تا الان حدی زده باشید که در مورد چه چیزی صحبت می کنم. مطب مجازی شما در واقع یک سایت است که کلید آن در دستان شما قرار می گیرد. این مطب آنقدر وسیع و دلباز است که می توانید بر خلاف تبلیغات معمول علاوه بر نام، تخصص و آدرس با محتوای متنی، صوتی و تصویری جذاب کاربران را به سوی خود جذب کنید. فراموش نکنید که نود درصد بازدیدکنندگان شما بیمارن هستند که فاصله آن ها تا ورود به مطب شما تنها در یک کلمه اعتماد خلاصه شده است. اعتمادی که مهارت شما آن را در مقابل چشم کاربران به تصویر خواهد کشید.

علاوه بر سایت ، همیار سیستم دو نرم افزار پرسش از دکتر پیشرفته و نوبت دهی آنلاین را که برای اولین بار در ایران طراحی شده اند، به پزشکان عزیز ارائه خواهد شد. قابل ذکر است که این دو محصول کاملا با نمونه هایی که در وب سایت پزشکان مشاهده می کنید، تفاوت دارند و من به شما قول می دهم که چنین نرم افزارهایی یک حس برتری در کنار رقبا به شما خواهند داد. شک نکنید که یکی از روش های توسعه کسب و کار استفاده از نرم افزارهای کاربرپسند است.

شرکت طراحی سایت پزشکی همیار سیستم

طراحی سایت پزشکی

نرم افزار های پزشکی

0

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.