هدف از این بخش تلاش برای افزایش بازدید از طریق موتورهای جستجو و جلب توجه کاربران برای ورود به وب سایت شما می باشد.

کارشناسان ما در همیار افزار با تکیه بر دانش روز و اطلاع از آخرین پیشرفت ها در وب سایت های شبکه های بهداشت و درمان و نیز کلمات کلیدی مرتبط با هر تخصص، وب سایت شما را در فاصله ی زمانی ۳ تا ۶ ماه در رتبه های برتر موتورهای جست و جو قرار خواهند داد.
SEO مجموعه ای از تکنیک ها است که به افزایش بازدید یک سایت کمک می کند و شانس دیده شدن آن را در میان رقبا و سایر پایگاه های مرتبط بهبود می بخشد. در واقع هدف هر تیم پشتیبانی سئو، ترکیبی از عوامل درون سایت و خارج از آن است تا ترافیک بالا، طراحی منحصر به فرد و جذب بازدیدکننده جدید را برای هر وب سایت به ارمغان آورد.
قابل ذکر است که بیش از %۸۵ از کاربران اینترنت از طریق موتورهای جستجو وب سایت های مورد نظر خود را پیدا می کنند. بنابراین داشتن رتبه بالا در این موتورها از جمله گوگل، یاهو و غیره یکی از راه های موفقیت شما خواهد بود.

سرویس های SEO همیار افزار:

-تحقیقات پیرامون حرفه شما:

آگاهی و کسب دانش پیرامون محل حضور بیماران بالقوه مرتبط با تخصص شما و نیز آنچه که آن ها جست و جو می کنند، از جمله اقدامات ضروری در زمینه سئو است.
هدف همیار افزار این است که بیمارانی که خدمات و سرویس های پیرامون تخصص شما را جستجو می کنند با وب سایت شما مواجه شوند.

-بهینه سازی هر صفحه از سایت شما:

استفاده از محتوای هدفمند، متای داده، نقشه سایت و دیگر موارد میتوانند نقشی اساسی در افزایش بازدید وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو داشته باشند.

-به کارگیری تکنیک های خارج از وب سایت:

همیار افزار به کمک یک سری از روش های خارج از سایت مانند: ساخت لینک، برچسب گذاری، تبادل لینک، درج برند و غیره قدرت و نفوذ خود را در موتورهای جستجو افزایش می دهد.

-تجزیه و تحلیل و بهینه سازی وب سایت:

SEO یک تاکتیک است که نیاز به تجزیه و تحلیل و اصلاح مداوم دارد. کارشناسان همیار افزار به طور منظم رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجو، گزارش ترافیک و دیگر جزئیات مرتبط با هر وب سایت را بررسی خواهند کرد و اقدامات اساسی در بهبود آن را انجام خواهند داد.

-شفافیت در همکاری:

کارشناسان ما در تیم پشتیبانی، در زمان بندی های مشخص، جزئیات رتبه بندی گذشته و فعلی وب سایت شما را در دو زمینه کلمات کلیدی و همچنین موتورهای جستجو ارائه خواهند داد.
علاوه بر این، گزارش تحلیلی از تعداد بازدیدکنندگان و مقالات پر طرفدار که افراد از طریق موتورهای جستجو وارد شده اند نیز تهیه و به کارفرما به صورت ماهانه و یا در صورت درخواست وی در بازه های زمانی کوتاه تر ارائه می شود.

لازم به ذکر است که مشاوران ما از راه های ارتباطی مختلف از جمله: تلفن، ایمیل، تلگرام و واتس آپ به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی پرسش ها و درخواست شما عزیزان خواهند بود.

بی شک تلاش ما رسیدن به اهداف شماست!